GLOBSEC 2016

Autor: Dušan Macho | 17.8.2016 o 21:02 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  115x

Kedysi, pred storočiami, úspešne frčali v europskych krajinách koloniálne chúťky.Tam niekde to začalo. A frčí to dodnes,

Stredoveké europske krajiny kedysi dávno vyvražďovali a systémovo vykrádali menej vyspelé krajiny a územia. Dialo sa to takmer až do polovice minulého storočia. Začiatkom minulého storočia ich potom v tom ich marazme začali spravodajsky a vojensky ničiť. Samozrejme s výdatnou podporou bánk, aby bolo všetko prefinancované pod kontrolou s pravdepodobnou možnosťou vplyvu. A akoby kedysi nestačili križiacke ťaženia do moslimských krajín a horeuvedené skutočnosti, ešte aj teraz, naši slovenskí zvolení v slobodných voľbách, kľudne odfajknú vývoz zbraní a munície do SAUDI ARABIA. Veď všetko je ok! Môžu a môžeme. Aj my, čo sme ich zvolili. Čo tam potom, že istoiste existuje silný saudskoarabský interes v blízkovýchodných a iných moslimských konfliktoch. A nikto sa nikdy nedozvie, kde ten "materiál" skutočne skončil. Všetko je síce legálne, ale čo takto svedomie. Mimochodom, viete koľko civilistov a koľko skutočných vojenských cieľov, býva, a je, aj dnes zasiahnutých? To by ste sa divili. Určite sa nemôžeme uspokojiť s argumentom, že keď nevyvezieme my, vyvezú iný. Je mnoho krajín, ktoré sa tomuto biznisu nevenujú a majú výborný HDP, zamestnanosť,priemernú mzdu a iné ukazovatele. Takže, dá sa.                                                                                                                                                        Nedivme sa teda, že musíme zvolávať všelijaké GLOBSECY a iné rokovacie grupy. Pretože v tej ich moslimskej chudobe, ktorú sme spôsobili aj my, dnes už vyspelé tržné ekonomiky, sa teraz migrácia a tie naše zbrane otáčajú proti nám. A že sa im darí. V dosť rozšírenom preklade koránu sa totiž celkom striktne uvádza, že čím viac nevercov vezmú so sebou, tým lepšie sa budú mať v kráľovstve nebeskom.Takže nemusí ísť ani o extrémizmus v tej podobe, o akej sa dnes bežne hovorí.  

A dnes sme sa dozvedeli, že nemeckí investigativisti zistili nové skutočnosti o podpore a dokonca riadení terorizmu tureckým prezidentom. No a teraz je večer, a už to je trochu inak. Že vraj spolkovým spravodajcom uletela huba. Nie že to nie je pravda, ale uletela huba. No, my ľudia vieme, že na každom šprochu, je pravdy trochu.                                                                                    

                                                                                                                   Takže zase veselo.

                  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zarábajú milióny na úkor štátu. Priekupníkov dreva sa nedarí odstaviť

Niektoré firmy, ktoré len skupujú drevo a posúvajú ho ďalej, majú s Lesmi SR uzatvorené nevypovedateľné zmluvy.

DOMOV

Dobré ráno: Kto zarába na slovenských lesoch

Ako u nás funguje biznis s drevom.

KOMENTÁRE

Starostlivosť vzorného hospodára

Podozrenie, že sa o milióny podelili, asi napadá kdekomu.


Už ste čítali?