Očkovanie : ANO či NIE

Autor: Dušan Macho | 20.11.2016 o 17:07 | (upravené 21.11.2016 o 18:26) Karma článku: 1,53 | Prečítané:  201x

Nie je seriózne dokázané, že očkovanie proti chrípke, znižuje celkovú úmrtnosť a chorobnosť. Nežiadúce účinky na príbalovom letáku sa uvádzajú poruchy imunitného systému, zápal mozgu či postihnutie obličiek.

A dokonca posledné výskumy ukazujú, že očkovanie proti jednému kmeňu chrípky, môže zvýšiť náchylnosť na iný kmeň. 

Počas 1. svetovej vojny a po nej to celé začalo. Americkými vakcínami očkovali vracajúcich sa vojakov v Europe, a tým čo zvýšilo, zadarmo zaočkovali rozradostených civilistov. Neskôr ich všetkých preočkovali "zdokonalenými" vakcínami ešte raz, až sa preočkovali k týfusu a tzv. španielskej chrípke. No a potom v roku 1925 to začalo druhýkrát - masové očkovanie vakcínou BCG. Neskôr povinne novorodencov, hromadne v pôrodniciach. Páni v amerických farmaceutických laboratóriach vyrobili požiar, ktorý sa dodnes hasí "lepšimi a lepšími" vakcínami. Je vraj celkom možné, že za ústup cieľových ochorení očkovania, môžu aj zlepšené životné podmienky. Ak by bola pravda, že aj vakcinácie tomu pomohli, tak by pravdepodobne boli aj väčšie rozdiely v zemepisných lokalitách medzi povinným  a neexistujúcim očkovaním. Od polovice minulého storočia sa etiológia, hygienické návyky, životné prostredie...atď, tak zmenili, že asi bolo treba vakcinácie minimálne zásadne prehodnocovať. Vakcinácia je v podstate vážna imunologická operácia, kedy sa do ľudského tela vstrekne väčšinou biologický materiál zo zvierat, teda iného živočíšneho druhu. Možno niektoré onkologické, imunodeficienčné a iné ochorenia, začali detskou a opakovanou vakcináciou , zmenou našej genetickej informácie,  negatívnou moduláciou imunity. Spolu zo zvieracím materiálom sa nám do tela tiež dostane podporná ortuťová soľ a hliník. Z nich nám možno vznikli a narástli počty "opozdenných" vývojových chorôb u detí, súvisiacich s mozgom. Keď sa nám podsúvajú nepravdy v politike zamestnanosti, keď sa darí všelijakým Bašternákom, Gorilám, keď je bieda v súdnictve, keď sme druhá najskorumpovanejšia krajina v Europe podľa Svetového ekonomického fóra, keď sa inakšie žije od Bystrice doprava a inak od Bystrice doľava, tak to akosi až tak nevadí, ale keď nám niekto zamlčuje, alebo klame v niečom, čo nás a naše deti môže pripraviť o zdravie, život, aktívnu starobu, tak to teda už poriadne vadí. Cieľom takýchto článkov nie je dávať za pravdu zástancom, ani odporcom očkovania. Cieľom je čo najviac nás vzdelávať, poučiť o možnostiach, výhodách, možných následkoch, rizikách a veľkom biznise v tomto odvetví. Celkom vzdelane, kvalifikovane a slobodne sa už rozhodujú nielen v mnohých európskych krajinách, ale aj v konzervatívnej Ruskej federácii, kde odmietnutie podpisujú. 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?